O KONKURSIE

Ruszył nabór wniosków do XVI edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego. W konkursie wyróżniane są firmy, które odznaczają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizują regionalną gospodarkę,  przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie łódzkim.

Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były podmioty, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa łódzkiego.

Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie.

Nagroda przyznawana jest w sześciu kategoriach:

  • Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
  • Debiut w biznesie
  • Sukcesja z sukcesem
  • Łódzkie zaprogramowane na przyszłość
  • Międzynarodowy sukces
  • „Biznes na PLUS”.

Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonywane indywidualnie przez samych przedsiębiorców.

Nabór trwa do 8 maja 2023.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe o przyznanie nagrody można pobrać: https://biznesnaplus.lodzkie.pl/kategorie-nagrod/

 

 

 

W ramach wszystkich  kategorii, zwycięskie firmy zostaną uhonorowane unikatową statuetką, symbolizującą wytrwałość, konsekwencję w działaniu, odwagę w podejmowaniu decyzji oraz niosącą przeświadczenie, że nie istnieją żadne bariery w osiągnięciu zaplanowanego celu. Statuetka ta powinna wszystkim Laureatom zawsze przypominać, jak wielki wkład wnieśli w rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, będąc jednocześnie jego najlepszą wizytówką.