O KONKURSIE

Ukoronowaniem pierwszego dnia Europejskiego Forum Gospodarczego jest wieczorna gala, w czasie której statuetkami Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” nagradzane są podmioty,  które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. Obecność ich na Gali potwierdza, że podejmowane przez nich decyzje biznesowe, niejednokrotnie niezmiernie trudne, są jedynymi słusznymi, albowiem ogrom pracy włożony w rozwój przedsiębiorstwa czy gminy został zauważony i doceniony przez szersze gremium.

Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie. Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia nagród, która odbędzie się w pierwszym dniu XII Europejskiego Forum Gospodarczego 16 września 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur w 4 kategoriach:

1. Świadomi w biznesie- Nagroda Publiczności

2. Eksportowy Produkt Roku

3. Łódzkie – Edukacja dla Biznesu

4. Łódzkie- projekt przyszłości

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

 

KATEGORIE:

W ramach wszystkich 5-ciu kategorii, zwycięskie firmy zostaną uhonorowane unikatową statuetką, wykonaną z brązu, symbolizującą wytrwałość, konsekwencję w działaniu, odwagę w podejmowaniu decyzji oraz niosącą przeświadczenie, że nie istnieją żadne bariery w osiągnięciu zaplanowanego sukcesu. Statuetka ta powinna wszystkim Laureatom zawsze przypominać, jak wielki wkład wnieśli w rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, będąc jednocześnie jego najlepszą wizytówką.

Czytaj więcej…